Aster ageratoides 'Ashvi'

Herfstaster
Aster ageratoides 'Ashvi' | Herfstaster
  • Aster ageratoides 'Ashvi' | Herfstaster

Uitverkocht
Hoogte plant:
€ 1,99
p/st.

Incl. BTW
Op voorraad
va. 3 stuks

Dit product is momenteel niet leverbaar. Het is nog onbekend wanneer deze weer terug op voorraad komt. Een passend en wel leverbaar alternatief kan zijn: Aster alpinus 'Albus'

Meer informatie over deze tuinplant

Beschrijving Herfstaster

De Aster ageratoides 'Ashvi', ook wel Herfstaster genoemd is een bossige en sterke (meeldauw resistent) , bladverliezende vaste plant. De bladeren hebben een frisgroene kleur en zijn iets of wat glanzend en lancetvormig.

In de maanden september en oktober bloeit de vaste plant met prachtige zuiverwitte bloemen (met geel hart) die veel weg hebben van de bloeiwijze van een Madeliefje. Voor wie van witte bloemen houdt, is de Aster ageratoides 'Ashvi' erg geschikt om ook later in het jaar kleur te creëren in de tuin.

De standplaats van de Aster ageratoides 'Ashvi' dient een zonnige of half beschaduwde plek in de tuin te zijn op een liefst voedselrijke en waterdoorlatende bodem. Onder de juiste omstandigheden bereikt deze vaste plant een hoogte van zo'n 50-60 cm. Hierbij laat de Aster ageratoides 'Ashvi' zich makkelijk combineren met andere tuinplanten en kan het beste toegepast worden in een border. Verder heeft de plant geen speciale verzorging nodig en is in ons klimaat volledig winterhard.

De Aster ageratoides 'Ashvi' (Herfstaster) kun je voordelig online kopen bij tuinplanten webshop Plant & Grow.

Planteigenschappen van Aster ageratoides 'Ashvi'

Artikelnummer 709
Geslacht Aster (bekijk alle soorten)
Volwassen hoogte plant 50 cm
Bloeikleur Wit
Bloeimaand(en) September, Oktober
Bladkleur Groen
Plantafstand ±
9 per m2
Standplaats zon, halfschaduw
Toepassing Border, Groepsbeplanting
Winterhardheid Goed
Groenblijvend Nee
Grondsoort Goede tuingrond, waterdoorlatend.
Combi. mogelijkheden Sedum
Geurend Nee
Vruchten Nee
Onderhoud
SnoeienUitgebloeide stengels kunnen na de bloei worden weggeknipt. In het voorjaar de afgestorven en lelijke bladeren verwijderen.
BemestenGemiddelde mestbehoefte, in het voorjaar bemesten met een langdurige meststof is voldoende voor het gehele groeiseizoen.
Wanneer plantenDeze tuinplant is potgekweekt en kan daardoor jaarrond geplant worden (met uitzondering bij vorst en sneeuw).
Plus- en minpunten
  • Gemakkelijke plant
  • Rijkbloeiend
  • Trekt bijen aan

    Aster ageratoides 'Ashvi' combineren met andere planten

    Door verschillende tuinplanten met elkaar te combineren kun je mooie en kleurrijke borders creëren. De tuinexperts van Plant & Grow hebben hieronder alvast een selectie gemaakt van planten die erg mooi zijn in combinatie met de Aster ageratoides 'Ashvi'.

    Geen producten gevonden voor de geslecteerde criterea.

    Beoordeling over de Aster ageratoides 'Ashvi'

    Nog geen beoordelingen toegevoegd

    Bij Plant & Grow betaal je veilig en vertrouwd met

    Betaalmethodes
    Wij zijn gecertificeerd!

    Thuiswinkel Waarborg
    Hulp nodig?

    Neem contact op met onze klantenservice

    Onze socials
    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Ontvang de beste aanbiedingen en persoonlijk advies