Aster ageratoides 'Ashvi'

  • Gemakkelijke plant
  • Rijkbloeiend
  • Trekt bijen aan
Aster ageratoides 'Ashvi' | Herfstaster
  • Aster ageratoides 'Ashvi' | Herfstaster

Bookmark and Share

Hoogte plant Prijs per stuk
€ 1,69
Incl. BTW
Op voorraad
vanaf 3 stuks
m2= stuks planten

Planteigenschappen:
Levertijd:
1-4 werkdagen
Artikelnummer: 709
Geslacht: Aster
Hoogte plant: 5-10 cm (pot 9x9cm)
Uiteindelijke hoogte: 50 cm
Bloeikleur: Wit
Bloeimaand(en): September, Oktober
Bladkleur: Groen
Aantal planten: ±
9 per m2
Standplaats zon, halfschaduw
Toepassing: Border, Groepsbeplanting
Winterhardheid: Goed
Groenblijvend: Nee
Meer informatie
Grondsoort: Goede tuingrond, waterdoorlatend.
Combi. mogelijkheden: Sedum
Geurend: Nee
Vruchten: Nee
Onderhoud:
Snoeien:Uitgebloeide stengels kunnen na de bloei worden weggeknipt. In het voorjaar de afgestorven en lelijke bladeren verwijderen.
Bemesten:Gemiddelde mestbehoefte, in het voorjaar bemesten met een langdurige meststof is voldoende voor het gehele groeiseizoen.
Wanneer planten:Deze tuinplant is potgekweekt en kan daardoor jaarrond geplant worden (met uitzondering bij vorst en sneeuw).
Minder informatie

Beschrijving Herfstaster

De Aster ageratoides 'Ashvi', ook wel Herfstaster genoemd is een bossige en sterke (meeldauw resistent) , bladverliezende vaste plant. De bladeren hebben een frisgroene kleur en zijn iets of wat glanzend en lancetvormig.

In de maanden september en oktober bloeit de vaste plant met prachtige zuiverwitte bloemen (met geel hart) die veel weg hebben van de bloeiwijze van een Madeliefje. Voor wie van witte bloemen houdt, is de Aster ageratoides 'Ashvi' erg geschikt om ook later in het jaar kleur te creëren in de tuin.

De standplaats van de Aster ageratoides 'Ashvi' dient een zonnige of half beschaduwde plek in de tuin te zijn op een liefst voedselrijke en waterdoorlatende bodem. Onder de juiste omstandigheden bereikt deze vaste plant een hoogte van zo'n 50-60 cm. Hierbij laat de Aster ageratoides 'Ashvi' zich makkelijk combineren met andere tuinplanten en kan het beste toegepast worden in een border. Verder heeft de plant geen speciale verzorging nodig en is in ons klimaat volledig winterhard.

De Aster ageratoides 'Ashvi' (Herfstaster) kun je voordelig online kopen bij tuinplanten webshop Plant & Grow.

Gerelateerde tuinplanten

€ 1,79
Aster novae-angliae ‘Purple Dome’ Herfstaster
€ 1,59
Aster ageratoides 'Asran' Herfstaster

70cm
€ 1,49
Aster alpinus 'Happy End' Alpenaster

20cm
€ 1,39
Aster alpinus Alpenaster
Alpenaster

Aster alpinus

25cm
€ 1,39
Aster alpinus 'Albus' Alpenaster

20cm
€ 5,95
Aster frikartii 'Mönch' Herfstaster

50cm
€ 1,59
Monarda 'Cambridge Scarlet'  Bergamotplant

100cm
€ 1,59
Veronica spicata 'Ulster Blue Dwarf' Ereprijs
€ 1,69
Phlomis russeliana Brandkruid

90cm
€ 1,59
Agastache 'Blue Fortune' Dropplant

90cm
€ 1,69
Salvia officinalis 'Purpurascens' Purperkleurige salie

60cm
€ 1,49
Phlox subulata 'Scarlet Flame' Kruipvlambloem

10cm

Reviews over de Aster ageratoides 'Ashvi'

Nog geen reviews toegevoegd