Aster alpinus 'Happy End'

  • Onderhoudsarm
  • Gemakkelijke plant
  • Rijkbloeiend
Aster alpinus 'Happy End' | Alpenaster
  • Aster alpinus 'Happy End' | Alpenaster (pot 9x9cm)

Bookmark and Share

Tijdelijk uitverkocht
Dit product is momenteel niet leverbaar.

Planteigenschappen:
Artikelnummer: 233
Geslacht: Aster
Uiteindelijke hoogte: 20 cm
Bloeikleur: Roze
Bloeimaand(en): Mei, Juni
Bladkleur: Groen
Aantal planten: ±
9 per m2
Standplaats zon, halfschaduw
Toepassing: Border, Groepsbeplanting, Randbeplanting
Winterhardheid: Zeer
Groenblijvend: Nee
Meer informatie
Grondsoort: Alle grondsoorten
Combi. mogelijkheden:
Geurend: Nee
Vruchten: Nee
Onderhoud:
Snoeien:In het voorjaar bruine bladeren en stengels wegknippen.
Bemesten:Gemiddelde mestbehoefte, in het voorjaar bemesten met een langdurige meststof is voldoende voor het gehele groeiseizoen.
Wanneer planten:Deze tuinplant is potgekweekt en kan daardoor jaarrond geplant worden (met uitzondering bij vorst en sneeuw).
Minder informatie

Beschrijving Alpenaster

De Aster alpinus 'Happy End', ook wel Alpenaster genoemd is een prachtige vaste plant voor in de tuin of plantenbak (balkon). De bladeren zijn groen van kleur en in de maanden mei en juni bloeit de Aster alpinus 'Happy End' met prachtige roze bloemen.

Gezien de andere Asters binnen zijn soort, is deze cultivar een vroeg-bloeiende cultivar. De standplaats van de Aster alpinus 'Happy End' dient een zonnige tot half beschaduwde plek in te tuin te zijn.

Uiteindelijk bereikt de Aster alpinus 'Happy End' een hoogte van zo'n 20 cm hoog en blijft hiermee een stuk lager dan de meeste Asters. De Aster alpinus 'Happy End' is een volledig winterharde tuinplant die zich eenvoudig laat combineren.

De Aster alpinus 'Happy End' (Alpenaster) kun je voordelig online kopen bij tuinplanten webshop Plant & Grow.

Gerelateerde tuinplanten

€ 1,49
Omphalodes verna Amerikaans vergeet-mij-nietje
Amerikaans vergeet-mij-nietje
Omphalodes verna

15cm
€ 2,19
Astrantia major 'Lars' Zeeuws Knoopje

60cm
€ 1,19
Heuchera micrantha 'Palace Purple' Purperklokje
€ 1,39
Polemonium caeruleum 'Album' Jacobsladder
€ 1,49
Pulsatilla vulgaris 'Rubra' Wildemanskruid

25cm
€ 1,49
Calamintha nepeta ssp nepeta Bergsteentijm

40cm

Reviews

Nog geen reviews toegevoegd