Aster ageratoides 'Ashvi'

Herfstaster
Uitverkocht
2,19
p/st.

Op voorraad
Dit product is momenteel niet leverbaar. Het is nog onbekend wanneer deze weer terug op voorraad komt. Een passend en wel leverbaar alternatief kan zijn: Aster ageratoides 'Asran'
Stuur e-mail

Email mij eenmalig zodra Aster ageratoides 'Ashvi' weer leverbaar is.

Tip van Reinier
De Herstaster geeft kleur aan de tuin wanneer andere planten al lang zijn uitgebloeid.

Meer informatie over deze tuinplant

Beschrijving Herfstaster

De Aster ageratoides 'Ashvi', ook wel Herfstaster genoemd is een bossige en sterke (meeldauw resistent) , bladverliezende vaste plant. De bladeren hebben een frisgroene kleur en zijn iets of wat glanzend en lancetvormig.

In de maanden september en oktober bloeit de vaste plant met prachtige zuiverwitte bloemen (met geel hart) die veel weg hebben van de bloeiwijze van een Madeliefje. Voor wie van witte bloemen houdt, is de Aster ageratoides 'Ashvi' erg geschikt om ook later in het jaar kleur te creëren in de tuin.

De standplaats van de Aster ageratoides 'Ashvi' dient een zonnige of half beschaduwde plek in de tuin te zijn op een liefst voedselrijke en waterdoorlatende bodem. Onder de juiste omstandigheden bereikt deze vaste plant een hoogte van zo'n 50-60 cm. Hierbij laat de Aster ageratoides 'Ashvi' zich makkelijk combineren met andere tuinplanten en kan het beste toegepast worden in een border. Verder heeft de plant geen speciale verzorging nodig en is in ons klimaat volledig winterhard.

De Aster ageratoides 'Ashvi' (Herfstaster) kun je voordelig online kopen bij tuinplanten webshop Plant & Grow.

Met liefde voor jou verpakt
Onze unieke plantverpakking

Als we ergens trots op zijn bij Plant & Grow, dan is dat wel onze eigen, unieke en zelf ontwikkelde verpakking voor onze 9x9 cm pot planten. Na vele jaren van (door)ontwikkeling en research hebben we een verpakking ontwikkeld die het mogelijk maakt om planten onbeschadigd en snel bij je thuis te laten bezorgen.

Meer informatie

Planteigenschappen Aster ageratoides 'Ashvi'

Artikelnummer
709
Geslacht
Aster (bekijk alle soorten)
Groeivorm(en)
Bossige uitgespreide groeiwijze
Volwassen hoogte plant
50 cm
Bloeikleur
Wit
Bloeimaand(en)
September, Oktober
Bladkleur
Groen
Standplaats
zon, halfschaduw
Plantafstand
±
6 per m2
Grondsoort
Goede tuingrond, waterdoorlatend.
Toepassing
Border, Groepsbeplanting
Groenblijvend
Nee
Winterhardheid
Goed
Geurend
Nee
Vruchten
Nee
Plus- en minpunten
  • Gemakkelijke plant
  • Rijkbloeiend
  • Trekt bijen aan

    Aster ageratoides 'Ashvi' Combineren met andere planten

    Door verschillende tuinplanten met elkaar te combineren kun je mooie en kleurrijke borders creëren. De tuinexperts van Plant & Grow hebben hieronder alvast een selectie gemaakt van planten die erg mooi zijn in combinatie met de Aster ageratoides 'Ashvi'.

    Handig voor erbij
    Bijpassende producten voor tuinplanten
    Bio Tuinmest
    13
    95
    Per st.
    Potgrond compact
    3
    99
    Per st.
    Plantenvoeding
    10
    95
    Per st.
    Plantbooster
    12
    95
    Per st.

    Beoordelingen van onze klanten over

    Aster ageratoides 'Ashvi'
    Er zijn nog geen reviews toegevoegd.

    Voeg beoordeling toe
    Betaalmethodes

    Wij zijn gecertificeerd!
    Thuiswinkel Waarborg
    Hulp nodig?

    Neem contact op met onze klantenservice

    Onze socials

    Volg ons op social media

    Alle genoemde prijzen op deze pagina zijn inclusief BTW. Prijzen zijn exclusief verzendkosten.